banner

Yunan komutandan Kardak manzaralı fotoğraf!

Yunan komutandan Kardak manzaralı fotoğraf!

Yunanistan’daki internet siteleri Yunanistan Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Alkiviadis Stefanis’nin, Kardak Kayalıkları manzaralı hatıra fotoğrafını yayınladı.

Yunan sitelerindeki haberlere kadar Yunanistan Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Alkiviadis Stefanis, geçen perşembe günü Ege Denizi’ndeki Kalolimnos Adası’ndaki askeri birliği ziyaret etti.

Korgeneral Stefanis’in ziyaretinden fotoğraflar bugün yayınlandı. www.kosnews24.gr’nin haberine kadar; takriben 90 Yunan askerinin bulunduğu birlikteki denetlemelerden daha sonra Korgeneral Stefanis’in, adada gecelediği de duyuruldu. Korgeneral Stefanis’in, arkadaki planda Turgutreis ve Kardak Kayalıkları görünen hatıra fotoğrafı da internet sitesinde yayınlandı.

Korgeneral Stefanis’in bölgede olduğu saatlerde, Yunan sahil güvenlik botlarının Kardak’a iki eksen mesafedeki Kalalimnos Adası civarda güvenlik önlemi aldığı, Yunan askeri helikopterlerinin kendi sınırları içerisinde uçtuğu fotoğraflar da Yunan Genelkurmay Başkanlığı’na ait sitede yayınlandı.

KARDAK'TA FIRTINAYA RAĞMEN NÖBET

KARDAK’TA FIRTINAYA RAĞMEN NÖBET

KARDAK GERİLİMİ!

KARDAK GERİLİMİ!

Haber Kategorisi:
Dünya

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir