banner

Wesley Sneijder: Benden memnun olmayanlar yüzüme söylesin

Wesley Sneijder: Benden memnun olmayanlar yüzüme söylesin

TRT Spor’a özel açıklamalarda yer alan Wesley Sneijder, takım içinde son dönemde problem yaşandığı iddialarına yanıt verdi. Hollandalı yıldız, kendisinin bir problem çıkarmadığını ifade etti.

Spekülasyonlara rağmen takım içnide sorun olmadığını gösteren Sneijder, “Ben takım içerisinde bir sorun değilim. Hatta hiç kimse bu ekip içerisinde sorun değil. Bizim yapmamız gereken tek şey, geçen haftalarda olduğu gibi futbolumuzu oynamak.” dedi.

“SOYUNMA ODASINDA YAŞANANLAR SPEKÜLE EDİLİYOR”
Kasımpaşa maçı ardından ortalığın karıştığı Galatasaray’da sorun olmadığının altını çizen Hollandalı, “Soyunma odasına neler yaşandığı speküle ediliyor. Biz bir takımız ve kimsenin birbiriyle problemi yok. Bundan sonrası için savaşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“GALATASARAY’DA MEMNUNUM”
Sarı-kırmızılı takımdam mutlu olduğunu belirten Sneijder, sözlerini “Ben Galatasaray’da mutluyum. Hoşnut olmayan bana söylemeli. Şu başlıca değin bu yönde bir şey duymadım. Kulübü yönetenlerin de benden memnun olduğunu düşünüyorum. İşimizi yapacağız ve gelecek sezonun neler getireceğini göreceğiz” ifadeleriyle noktaladı.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir