banner

Uygun Şartlar ile Tatil Keyfi

Otellerin içerisinde bulunan pek çok oda çeşidi ve her bütçeye katkı niteliğindeki uygun fiyatları ile n güzel hizmet için sizlerin memnun olmasını ve zamanını kaliteli bir biçimde değerlendirmesini sağlamak için çalışmalar sürdürmekte olan Kızkalesi otelleri, kişinin kendi evinde gibi hissedebilmesi için en iyi biçimde olanakları bulundurur.

İnternet, klima, elektronik kasa ve benzeri biçimdeki oda olanakları ile bireysel olarak özele hassas şekilde sahip çıkılmaktadır. Güvenilir şekilde otel içerisinde eşyalarınızın emanet olarak kalması da buna dahildir.

Açık büfe imkanlarının ve gezi rehberlerinin de sizlere yardımcı olabileceği gibi ilgi odaklı çalışılmaktadır.
Tecrübeli Hizmet Sistemi

Sahilin de içerisine dahil olduğu, müşterilerin odak noktası olarak ayrı ayrı ilgi ile karşılamak ve tatillerini en özenli biçimde geçirmelerine olanak vermek için en iyi şekilde, saygılı ve ilgili profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte olan otelin gerek konaklama gerekse otel dışında vakit geçirme ile en özel tatil keyfini sağlamaktadır.

Aileniz ile ya da bireysel olarak da istediğiniz kriterlerdeki oda imkanlarından birini seçerek tatilinizin başlangıcından bitişine kadar en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Televizyon, oyun keyfi, duş imkanı vb. gibi pek çok alan için sizler de Mersin Kızkalesi otelleri nden ve uygun fırsatlarından yararlanmalısınız ve tarihin eşliğinde yaşanmış anılar ile zaman geçirmek için tercihinizi yapmalısınız.Mutlu tatiller…

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir