banner

Son dakika: Ünlü sunucunun alnı yarıldı! Büyükada’da tacizci dehşeti!

Son dakika: Ünlü sunucunun alnı yarıldı! Büyükada'da tacizci dehşeti!

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARKETTİ

Büyükada’daki olay saat 16.00 sıralarında meydana geldi. 36 yaşındaki Sunucu Canan Tuğaner, arkadaşıyla birlikte günübirlik Büyükada’ya gitti. Tuğaner burada denize girip serinledi. Bir zaman sonra Canan Tuğaner denizden çıkıp sahilde cep telefonuyla görüşmeye başladı. Bikinili olan Tuğaner bu sırada bir kişinin cep telefonuyla kendini görüntülediğini fark etti.

CEP TELEFONUNDAN O GÖRÜNTÜLER ÇIKTI

Tuğaner, görüntüyü çeken kişinin yanında gidip ona tepki gösterdi. Canan Tuğaner ile İran uyruklu B.J. aralarında arbede yaşandı. Arbede esnasında Canan Tuğaner’in alnı yarıldı. Olaydan daha sonra kesin olmayan gözaltına alındı. İranlı şüphelinin cep telefonundan Tuğaner’in sahilde bikiniyle yürürken çekilen görüntüleri çıktı. Canan Tuğaner hastaneden darp raporu alıp B.J. hakkında şikayette bulundu.

Son dakika: Ünlü sunucunun alnı yarıldı Büyükadada tacizci dehşeti

“UMARIM GEREKLI CEZAYI ALACAKTIR”

DHA’ya yorumlama yapan Tuğaner, “Denize girip çıkmıştım fakat çaktırmadan videomun çekildiğini farkettim. Müdahale edip telefonu elinden aldım. Kişinin İranlı olduğunu öğrendim. Polis seslenmek istedim, o ara sıra arbede oldu. Sinirlerime etken olamadım. Şikayette bulundum. Umarım gerekli cezayı alacaktır. İnsanların özgürlüğüne karışılmaması gerektiğini düşünüyorum. İnşaallah kim kabahat işlediyse cezasını bulur. Adalete güveniyorum” dedi.

CANAN TUĞANER KİMDİR?

Canan Tuğaner, Ankara’da yaşamış bir ailenin 3. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlköğrenimini Çankaya’da bulunan Rauf Orbay ilkokulu ve Tınaztepe lisesinde tamamladı. Okul yıllarında başlayan tiyatroya olan merakı yıllar geçtikçe perçinlenerek kalbinde yer etti. 2002 yılında YAN’nin açtığı sınavları kazanıp tiyatro eğitimine burada başladı ve devamında Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro bölüm öğrencisi olarak tiyatro eğitimini sürdürdü.Onu ekranda Türkiye’nin Yıldızları finalisti olarak sonra ‘En İyi Arkadaşım, İnadım İnat, Davetsiz Konuk, El Gibi, Vazgeç Gönlüm dizilerinde peşine düşüp takip ettik. Dizi oyunculuğuna bir vakit ara veren Canan Tuğaner televizyon programlarından gelen teklifleri değerlendirerek programcılığa başladı, Bu dönemde TRT ‘de uzun vakit Tekrar Müzik programını hazırladı ve sundu, arkasından bir gece eğlence programı olan Gece Mavisi’ ni hazırlayıp Sunuculuğunu yaptı…

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir