banner

Sağlıklı Diyet Listeleri

En Hızlı Zayıflatan Sağlıklı Diyet Listeleri

Sağlıklı Diyet Listeleri ile Hızlı Zayıflama

Bir çok kişi düğün, davet v.b gibi özel günlerde hızlıca zayıflamak ister. Peki? Hızlıca zayıflamak için ne yapılır sağlıklı ve hızlı zayıflatan diyet programları ile kilo vermek istenir. Bundan doğal bir şey yok yalnız işte bu hızlıca zayıflamak isteği direk şok diyetlere yöneltiyor insanı bu diyetler insan sağlığını büyük ölçüde etkileyen sağlıksız diyetlerdir. Ayrıca bu şok diyetleri hiç bir beslenme uzmanı, diyetisyen hazırlamaz ve önermez.!

Öncelikle doğru olanı yapıp şok diyetlerden uzak durup. Türkiye’de en meşhur sağlıklı diyet listelerinden biri olan Canan Karatay diyet listesi ne göz atıyoruz. Bu özenle hazırlanmış diyet listesi diğer diyet listelerinden en farklı özelliği sağlıklı bir beslenme biçiminin diyet sonrasında insanda alışkanlık yapıp yaşamı boyunca bu sağlıklı beslenme biçimini uygulamasıdır. Karatay hoca tam 5 yılını bu diyet listesini en sağlıklı ve etkili şekilde nasıl oluşturabilirim üzerine harcamış ve sonucununda bir çok kişi tarafından okunan Karatay Diyeti adlı kitabı yazmıştır. Diyet hızlı kilo vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği diyet listelerinin başında gelmektedir.

Karatay diyeti ve beslenmenin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. > ”Karatay Diyeti

Peki diyet listesini uygularken hızlı kilo vermemi nasıl kalıcı hale getiririm diyorsanız kesinlikle kilonun kalıcı hal almasına en büyük sebep olan bölgemiz göbeğimiz dir. Çünkü göbek bölgemiz büyüdükçe midemizde büyür ve yemek porsiyonlarımız git gide büyür doyma hissi zor gelmeye başlar. Doyma hissini almak için aşırı yemek tüketiriz ve buda bizi eski kilolarımızı almaya iter. Bunun için diyet yaparken göbek bölgemizi de eritmeye odaklanmalıyız. Peki göbek bölgemizi nasıl eritiriz? Göbek  bölgemizi egzersiz hareketleri, özel yağ yakıcı kür ve gıdalar ile 1 ayda gözle görülür şekilde hızlıca eritebiliriz. Bu şekilde göbek bölgemizde yağlar eridikçe midemiz küçülecek ve yemeklerimizin porsiyonları azalacak ve verdiğimiz kiloları geri alma riskimiz büyük ölçüde azalacaktır. Evde ve her yerde uygulayıp hazırlayabileceğiniz göbek eriten egzersiz hareketleri ve yağ yakıcı kür tarifine aşağıda belirttiğim adres’den ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve etkili göbek eritme yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz. > ”Göbek Eritme Yolları

Eğer Karatay diyeti sizin beslenme biçiminize uygun değilse ve bazı besinlere, gıdalara alerjiniz var ise başka beslenme uzmanları ve diyetisyenlerin denenmiş diyet listelerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bir çok diyetisyenin ücretsiz şekilde paylaştığı diyet listeleri mevcuttur. Onlara Türkiye’nin bilinen sağlık platformlarından biri olan Diyet Sağlıklı Yaşam adresinden göz atabilirsiniz

Diyetisyenlerin ücretsiz diyet listelerinin yayınladığı web sitesi: http://diyetsaglikliyasam.com/category/diyet-listesi/

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir