banner

Saç Ekimi Ankara

Medklinik    Ankara saç ekimi merkezimiz ile dökülen saçlarınızın yerine canlı ve sağlıklı saçların gelmesini sağlıyoruz. Merkezimizde verdiğimiz ücretsiz saç analizi hizmetimiz ile saç ekimi konusunda sizlere doğru bir yönlendirme sağlıyoruz. Randevu, tasarım ve işlem basamaklarından geçen hastalarımız sağlıklı sonuçlara ulaşıyorlar.  Saç ekimi ile estetik görünümlere sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi günde 100 tel olduğunda normal kabul edilir. Saçların canlılar gibi gelişme evreleri vardır. Yanı sıra duraklama evresi de tıpkı canlıların ölüm evresi gibi benzerlik gösterir. Duraklama evresinde saçlar hızla dökülmeye başlar. Fakat saçlarınızın dökülmesi günde 100 teli geçiyor ise  Ankara terapi saç ekim merkezimizde hizmet almak için bizi arayın!

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için güvenilen adreslerden uzman hekimleri ve uzman kadrosu ile teknolojiyi birleştiren Terapi Hair ile en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Terapi Hair adresine www.terapihair.com ile ulaşabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz. TerapiHair Ankara merkezli bir saç ekim merkezi olup İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya, Aksaray, Trabzon ve Rize de bulunmakta olup randevu almak için 0545 355 42 42 numarasını arayabilir veya saçınızın açıklık olan kısımlarını WhatsApp üzerinden yollayabilirsiniz.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir