banner

İstanbul Masör

Sizlere sunmuş olduğum masaj hizmetinin yaralarını bu yazımda anlatacağım.

Masajın Yararları

İstanbul Masör olarak sizlere sunmuş olduğum masajlarımda birçok teknik kullanıyorum. Kullandığım teknikler ile sizleri sadece bedensel yönden rahatlatmak ile değil tıbbi yönden de rahatlatıyorum. Yaptığımız masaj ile sizleri sağlığa en kısa yoldan ulaştırıyor ve sağlıklı kalmanız için en kolay yolu tercih ediyoruz. Sizlere uyguladığımız teknikler ile omzunuzda, başınızda ağrı sızı kalmıyor.

Masajın temeli dokunuştan ibarettir. Dokunuş bizler için çok doğaldır, dokunuş olmadığında insanlar canları sıkkın çabuk kızar hale gelebilirler.

Masajın Hayatımızdaki Yararları

Masaj, masaj yapılan insanın sağlığı üzerinde birçok yararlı etkide bulunur. Masaj ayrıca kan dolaşımını düzenler, kasları gevşetir, sindirimde yardımcı olur ve lenf sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırır. Masaj günümüz ilaçlarından daha çok olağan üstü bir iyileşme sağlar.

İstanbul Masör

Masör İstanbul olarak birçok kategoride birçok teknik ile mesaj yapmaktayız.

Baş-Boyun-Omuz Masajı

Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yaptığımız bir masajdır. Bu masajımızda baş ağrısı, uykusuzluk, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar ve gerginlik gibi sorunların giderilmesini sağlıyoruz.

Sırt Masajı

Masör olarak birçok teknik ile sırt masajı yapmaktayız. Sırt masajı gözlemlediğimiz üzere gerginliği azaltıyor, sırt kaslarını gevşetiyor, ağrı ve tutmaları engelliyor.

Bacak ve Ayak Masajı

Masör olarak yaptığımız bu masaj çalışırken uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan ağrıları gidermeye, spor ve egzersiz sonrasında yorgun olan kasları dinlendirmeye yardımcı oluyor.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir