banner

Çukur 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Çukur fragmanı izle – Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Çukur fragmanı izle - Çukur ne zaman başlayacak?

SHOW TV’de Pazartesi günü ekran yolculuğuna başlayacak olan ve zengin oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük merak uyandıran Çukur’un 1. birim 2. fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin merakla beklediği Çukur dizisinin ilk birim fragmanı, diziyi bekleyen izleyicilerin ilgisini çekti. İşte Çukur 1. birim 2. fragmanı ve teferruat…

BURANIN YERLİSİ MAHALLEYE “ÇUKUR” DER!

Bu sezonun iddialı dizilerinden, Ay Üretim imzalı Çukur, Pazartesi günü ekran yolculuğuna başlıyor. Show TV’de ekrana gelecek, sezonun merakla beklenen dizisinin 1. bölüm 2. fragmanı bu akşam izleyicileriyle buluştu.

Yamaç ve Sena’nın romantik anlarıyla başlayan, İdris Koçovalı’nın Çukur’u anlattığı sahnelerle sürekli tanıtımda, Koçovalı ailesinin bel kemiği Sultan’ın “gözünden bir damla yaş düşeni görürsem bu kapıdan içeriye sokmam!” sözleri dikkat çekti.

Silahların çekildiği, Vartolu’nun heyecanı zirveye taşıdığı Çukur, tanıtımlarıyla izleyicileri ilk andan itibaren etkisi altına aldı.

Çukur, Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

ÇUKUR BIRINCIL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Zengin oyuncu kadrosu ve uyarı çeken konusuyla Pazartesi akşama ekrana gelecek olan Çukur’un birincil bölümünde;

İdris Koçovalı’nın kendi elleriyle kurduğu Çukur, İstanbul’un kalbi, hatta ta kendisidir! Bu mahallede, yaşayanları korkutma edecek tehlikelere yer yoktur. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyen kimliğiyle sahnenin tozunu attıran Yamaç, yıllar önce bir sebepten ötürü bu mahalleden kaçmıştır.