banner

Çiftlikte vahşet! Karısının gözü önünde domuz bağıyla öldürdüler!

Çiftlikte vahşet! Karısının gözü önünde domuz bağıyla öldürdüler!

Olay, dün akşam saatlerinde Silivri’ye yan Bekirli Mahallesi’nde (köyü) meydana geldi. iddiaya göre Sabri Mutluer(57) eşi Naime Mutluer(57) ile birlikte köyde çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşıyordu. Çocukları hiç olmayan Mutluer çifti aynı çevredeki kedilere ve köpeklerle ilgilenerek süre geçiriyordu. Takriben birkaç ay önce yanlarına Pakistan olduğu söylenilen 2 birey çalışmaya geldi. Şahıslar, Mutluer çiftine para karşılığı işlerinde yardımcı oluyor çiftlik içerisinde yer alan bir müştemilatta konaklıyordu.

Cinayetin işlendiği akşam ise, Sabri Mutluer’e hayvancılıktan kazandığı bir miktar para gelmişti. Parayı gören tanıdık olmayan uyruklu şahıslar, öncelikle Sabri Mutluer’i kaldıkları daire içerisinde öldürüp karısının ise ellerini ayaklarını bağlayıp yine Mutluer’e ait olduğu söylenilen vasıta ile kayıplara karıştılar.

Mutluer’e ulaşılmadığı bilgisinin birincil kendisine geldiğini söyleyen köy esnaflarından Vedat Bandar, “ Öldürülenleri daha önce gördüm çalışanlardı. Tanıdık Olmayan uyruklulardı. Biz haber alınmadığını öğrenince merak ettik geldik. Kadının ellerine ip bağlanmıştı” dedi.

Öte yandan güvenlik ve jandarma ekipleri tekrar cinayeti işlediği ileri sürülen 2 şüpheliyi arıyor.

Haber Etiketleri:
· · · · · · · · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir