banner

Canavar

Canavar

Jandarmanın başlattığı araştırmada Eylül’ün son olarak akşam saatlerinde Atakent Mahallesi´nde bir futbol sahasında görüldüğü belirlendi. Bunun üstüne jandarma ile AFAD ekipleri semt sakinleriyle birlikte bölgede arama başlattı. Küçük kızın cesedi, evine yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta terk edilmiş bir binanın bodrumunda bavul içinde bulundu.

TECAVÜZ İHTİMALİ
Yapılan birincil incelemede boğularak öldürülen Eylül’ün tecavüze uğramış olabileceği ihtimali bulunduğu saptandı, sonra belli ölüm nedeninin saptanması için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Katilin bulunması için harekete geçen güvenlik güçleri çok sayıda kişinin bilgisine başvurdu. Adap tanıkları dün öğleden daha sonra bisikletle bavul içeren bir kişinin eşkalini verince, jandarma bu eşkale uyan kişileri araştırdı. Uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen Murat Şahin Akyüz (25), suç oluşturan şüphelisi olarak gözaltına alındı. İşsiz olan ve önceki gün mahalleliyle birlikte Eylül’ü arama çalışmalarına katıldığı ortaya çıkan Akyüz’ün suçunu itiraf ettiği belirtildi. sırası gelmişken Ümitli Ailesi ile yakınları benzer mahallede yer alan Akyüz’ün ailesinin oturduğu eve saldırmak istedi. Geniş emniyet önlemi alan jandarma, şahlanmış kalabalığı güçlükle engelledi. Otopsinin gerisinde Eylül toprağa verildi. Sorgusu tamamlanan Murat Şahin Akyüz, adam öldürmekten tutuklanarak cezaevine konuldu.

Haber Etiketleri:
· · · · · · · · · · · · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir