banner

Bilgi Kaynağı Sitesi Film, Film izle ve Teknoloji

Yine başka bir sitenin tanıtımı ile karşınızdayız. Bu sefer sizlere teknoloji, film ve film izle kategorisi popüler olan bir siteden bahsedeceğiz. Genel bilgi kaynağı titlesine sahip sitede birbirinden faydalı konuların işlendiğini göreceksiniz. Film kategorisinde son çıkan filmler, en iyi filmler, imdb puanı en yüksek filmler, gelecek olan filmler hatta 2018 yada 2019 da gösterime girmesini beklediğimiz filmler hakkında detaylı bilgiler verilmekte. Bu filmlerin fragmanları da tabiki sitemizde gösteriliyor. Siz buradan hangi film ne zaman gelecek çok rahat şekilde görebilirsiniz. Film kategorisi ayrıca hd kalitede fragmanların da bulunduğu ve bunların da ne zaman ne tarihte yayınlanacağını söylüyor. Bu kategori yani film bölümünü takibi sıkı yapmanızı öneriririz.
Diğer kategori ise film izle bölümü olup burada telif hakkı olmayan yetişkin içerikli filmlerle youtube sayfasında kanalı olup videoları paylaşan kanalların olduğu bir kategoriden bahsediyoruz. Orjinal youtube kanalına sahip film yapım şirketlerinin burada yayınlamış oldukları filmleri aynı şekilde alıp hatasız şekilde sizlere sunuyoruz. Burada yapımcı şirket zarar etmiyor aksine izledikçe kendileri kazanıyor. Burada bizim bir kazancımız yine yok sadece sizler için hizmet veriliyor. Film izle kategorisinde ayrıca yetişkin içerikli filmler de yer aldığından bu filmleri izlerken lütfen yaşınızı doğrulayınız. Eski yabancı ve yeşilçam yetişkin içerikli filmler burada telif hakkı olmadığı sürece yayınlanıyor. Bu filmler özellikle çok ilgi gördüğü için yeterli sayıda film izle videoları bulunuyor. Bu kategori hakkında da yeterli bilgiyi verdikten sonra diğer bir bölüm olan teknolojiye geçiş yapabiliriz.
Teknoloji kategorimizde ise arkadaşlar güzel şeyler sizleri bekliyor. Çoluk çocuk büyük küçük farketmeksizin son gündem olan işinize en çok yarayan bilgiler bu kategoride. Telefonunuz yada tabletiniz donuyor mu? Telefon şarzı çok mu az gidiyor ? Benim şu kadar param var buna en iyi hangi telefon alınır ? Son çıkan telefon güncellemesini yüklemelimiyim ? Telefonuma virüs girdi ben bunu en iyi hangi programla silerim? Son çıkan telefon kaç para benim üstüne kaç para vermek gerekir ? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevaplarını sizlere teknoloji kategorimizde veriyoruz.

Haber Kategorisi:
Genel

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir