banner

Banyoda dehşeti yaşadı…

Banyoda dehşeti yaşadı...

Kemer’e yan Göynük Mahallesi’nde oturan U.H.T., yanında gelen bir kişiye sabah saatlerinde bir kadını bıçakladığını söyledi. Bu kişininİlçe Jandarma Komutanlığı’na ihbarda bulunması üstüne U.H.T.’nin yanında gelen jandarma ekipleri, evi göstermesini istedi.

U.H.T’nin tarifi üzerine jandarma ekipleri Göynük Mahallesi Ahu Ünal Aysal Anadolu Lisesi arkasındaki eve geldi. 112 ekipleriyle içeri giren jandarma, banyoda Emel Yusupova’nın kan içinde yattığını gördü. 8 yerinden bıçaklanmış olduğu tespit edilen Emel Yusupova, 112 ekiplerinin ilk müdahalesinin ardındaki Kemer Devlet Hastanesi’ne, gerisinde da Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Bıçak darbelerinin birinin akciğerini deldiği belirlenen Emel Yusupova’nın yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Emel Yusupova’nıneşinin işi dolayısıyla kent açık havada olduğu, oğlunun ise durum esnasında dışında olduğu kaydedildi. Jandarmanın gözaltına aldığıU.H.T.’nin sorgusu sürüyor.

HUSUMET İDDİASI

U.H.T’nin ailesi ile Emel Yusupova aralarında husumet olduğu iddiasıyla Yusupova’yı bıçakladığı iddia edildi. Şüphelinin, zihinsel olarak dengesinin yerinde olup olmadığını araştırmak için Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürüleceği öğrenildi.

Haber Etiketleri:
· · · · · · · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir