banner

Bahçelievler’de dolandırıcıya sokak ortasında meydan dayağı

Bahçelievler'de dolandırıcıya sokak ortasında meydan dayağı

Bahçelievler’de bir internet kafeyi dolandırdığı iddia edilen kişi, işyeri çalışanları göre tekme tokat dövüldü.

İHA’nın haberine tarafından olay dün saat 10.00 sıralarında Bahçelievler ilçesindeki bir internet kafede meydana geldi. güya, Kumrulu Sokak üzerindeki internet kafeye gelerek kendini internet sağlayan bir şirketin görevlisi olarak tanıtan Turğay D., (28), web tasarımı, internet hızının yükselmesi ve ram artışı için internet kafe sahibi Murat Y.’den 4 bin 500 lira para, bilgisayar ve ram aldı. Birkaç kere karşılaştığı Turğay D.’den verdiği paranın karşılığı olan işleri istek eden Murat Y., istediklerini alamadı. Aralıksız kaçan ve aldığı parayı geri vermediği ileri sürülen Turğay D., önceki gece internet kafe çalışanları kadar yakalanarak bodrum katta darp edildi. Sabahleyin kendi imkanıyla pencereden atlayıp kaçan Turğay D., dükkan çalışanı Serhat Ö. kadar sokak ortasında tekrar yakalandı.

AYIRMAK YERİNE İZLEDİLER

İnternet kafe çalışanı Ö., cadde ortasında yakaladığı şahsa vatandaşların gözü önünde meydan dayağı attı. Olaya tanık olan cadde sakinleri kavgayı ayırmak yerine izlerken, bazı vatandaşlar ise olay yerinden geçip gitti.

Ağzı kan içinde kalan ve yediği dayakla gömleği parçalanan Turğay D., vatandaşlardan destek istedi. giderken bir apartman sakininin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, hilekarn olduğu iddia edilen Turğay D. ve Serhat Ö.’yü ayırarak ekip otosuna bindirdi. Ekip aracına bindirilen şahıslar, önce hastaneye peşinde da 75. Sene Polis Merkezine götürüldü. Dayak yiyen Turğay D.’nin kaburgalarında ve dişinde kırık olduğu öğrenilirken, yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı kaydedildi.

Olaya ilişkin her iki taraf ile ilgili soruşturma sürüyor.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir