banner

Bahar Candan, Murat Boz’un sevgilisi ile barışmasına sevinmedi

Bahar Candan, Murat Boz’un sevgilisi ile barışmasına sevinmedi

Bodrum Gümbet barlar sokağından bulunan Pasha club de sahne alan Bahar Içtenlikle için izdiham yaşandı. Bir saat içerisinde tıka basa dolan eğlence mekanı kapılarını erken saatlerde müşterilere kapatmak zorunda kaldı. Takriben bin 500 kişinin izlemeye geldiği Bahar Içtenlikle’ı meraklı gözlerle izleyen yerli ve yabancı turistler Candan’ın bol bol fotoğrafını çekerek öz çekim yaptı. Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samimi Olarak Bodrum’da olduğu için fazla mutlu olduğunu ifade ederek “Okulların tatil olmasıyla birlikte derhal Bodrum’a geldim. Her hafta Pasha club de sahne alacağım. Şarkımı söyleyeceğim. Hayatımın en mutlu günü bugün. Çok yoruldum. Ayrıca müsabaka programı hemde okulum ve çekicilik merkezindeki sorumluluklarım beni oldukça yordu. Lakin beni eğlenmek dinlendiriyor. Ben burada ayrıca eğleneceğim hem dinleneceğim bir yandan da tatil yapıp para biriktireceğim” dedi.

HAKSIZLIĞA UĞRADIM

Geçtiğimiz hafta meşhur oyuncu Eser Yenerler’in evinde Murat Bozla eğlendiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen Samimiyetle hakkını yediklerini söyleyerek “Benim için talihsizlikti. Benim tarafımdan söylenecek tüm sözler söylendi. Bana koskocoman haksızlık yapıldı” ifadelerini kullandı.

Bahar Içtenlikle ‘la görüntülendikten daha sonra ünlü ressam Murat Boz sevgilisi Aslı Enver’le bölünme noktasına gelmişti. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile baştan Barışan Murat Boz için ise Bahar Içtenlikle barışıp barışmamaları beni ilgilendirmiyor banane diyerek umursamadığını söyledi. Samimiyetle, kendinin de bir özel hayatı olduğunu ve bunun kimseyi ilgilendirmediğini de sözlerine ekledi. 

Eren AyhanHaber Etiketleri:
· · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir