banner

Aykut Kocaman sorunu buldu!

Aykut Kocaman sorunu buldu!

Ligin ilk 4 haftasında 5 puan toplayabilen, diğer bir deyişle 4 haftada 7 puan kaybeden Fenerbahçe’de moraller bozuk. Aykut Iri bir an önce takımı düzlüğe dışında tutmak isterken, yaşanan şanssızlıkların da son bulması için duacı. Yönetim kanadında ise Başkan Aziz Şimşek ve yöneticiler son derece üzgün ve fena gidişin son bulmasını istiyor. 

Iri, Medipol Başakşehir maçı ardından takımın gelişiminden hoşnut olduğunu belirtse de rakibin ilk atağında gol bulduğunu, kalelerine gelen şutların çoğunlukla golle sonuçlandığına uyarı çekti. 

”ÖZGÜVENİMİZİ %100’E ÇIKARACAĞIZ”

Kariyeri her tarafında ve özellikle Fenerbahçe’nin böyle bir durumla hiç karşılaşmadığını gösteren Aykut Kocaman “Ligde kalemize toplam 16 şut gelmiş ve bunların 8’i gol olmuş. Yüzde 50 gibi bir oran fazla yüksek. Ayrıca, anlaşılması güç olan başka bir durum ise oynadığımız 8 devlete ait maçın 5’inde kalemize gelen ilk şut gol oluyor. Bunun bir açıklaması değil” şeklinde konuştu. Aykut Iri, puan kazanmak için buna bir çözüm bulmak durumunda olduklarını ve üst üste galibiyetler alarak özgüveni %100’e çıkaracaklarını da söyledi.  

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir