banner

Aydın’da intihar eden adam eşinin can verdiği günü seçti

Aydın'da intihar eden adam eşinin can verdiği günü seçti

Açık Fikirli’ın Bozdoğan İlçesi’nde bir ailenin dağılmasına neden durum trajik olay önceki gün yaşanmıştı. Caner Taşkın, intihar eden eşinin mezarı başında hayatına silahla son verdi.

Gazete Habertürk’ten Kadir Tamer’in haberine tarafından, 35 yaşındaki Sevcan Taşkın, ikinci evliliğini takriben 5 sene önce Caner Taşkın ile yaptı. Ilk eşinden 11 yaşında oğlu olan genç kadının 4 yıl önce de Caner Taşkın’dan bir oğlu dünyaya geldi. Iş dolayısıyla Muğla’nın Kavaklıdere İlçesi’nde yaşayan çiftin mutluluğu, bunalıma giren Sevcan Taşkın’ın 30 Haziran’da hap içerek intihar etmesiyle bozuldu. Eşinin ölümü üstüne büyük acı yaşayan ve memleketi Söke’ye taşınan Caner Taşkın da 4 Ağustos Cuma günü karısının Bozdoğan Çamlıdere Mahallesi’ndeki mezarı başında pompalı tüfekle intihar etti. Taşkın’ın cenazesi memleketi Söke’de toprağa verildi.

İLAÇLARINI ALMAMIŞ

Caner Taşkın’ın ölümünden iki gün önce daha önce yaşadıkları Kavaklıdere’ye gidip otelde kaldığı ve birçok arkadaşıyla görüştüğü ortaya çıktı. Buradan dönüşte doğrudan doğruya Bozdoğan’daki eşinin mezarına gidip intihar eden Taşkın’ın bu ziyareti intiharı öncesinde veda etmek için yaptığı sanılıyor. Taşkın’ın bir takım kişilere de mesaj atarak ya da telefonla arayarak helallik istediği belirtildi. Taşkın’ın intihar için eşinin öldüğü cuma gününü seçmesi de uyarı çekti. öte yandan Sevcan Taşkın’ın ise panik atak nedeniyle antidepresan kullandığı fakat intiharından önce bir ay baştan başa ilaçlarını almadığı belirtildi.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir